Raill Bull Osilatörlü Kaynak Traktörü

Rail-Bull Ana resim

 

Promotech Raill Bull osilasyon yapabilen mıknatıs köprüler ile zemine kurulmuş ray üzerinde haraket edebilen kaynak traktörüdür. Makine PA(düz), PB ( düz köşe)  ,PC (yatay) , PF (aşağıdan yukarı) ve PG (yukarıdan aşağı ) kaynak pozisyonlarında çalışabilir. Ayrıca düz veya yarıçapı minimum 5 m olan eşimli düzeylerde kurulup çalışabilir.

Başlıca özelliklerini şöyle sıralayabiliriz.

Kompakt hafif tasarımlı aluminyum döküm gövdeye sahiptir.Kolay torç bağlama mekanizması ile  farklı tiplerdeki 16- 25  mm çaplardaki,  MIG ve MAG torçları kolaylıkla kullanılabilir.Üzerindeki hassas slayt ile işlem sırasında torç mesafe ayarı yapılabilir.Çok amaçlı led ekranı ile işlem parametreleri kolaylıkla takip edilebilir.Gereksiz tel tüketimini önler ve yığılmaları azaltır. Otomatik arc on-of düzeneği ile kaynak haraket ile birlikte başlar.operatörünü ısı ve dumandan korur.Doğrusal çalışan torç osilatörü düzgün kaynak dikişleri oluşturur.

 

 

 

 

 

Promotech , Promotek ,  Kaynak traktörü , kaynak ağızı açma makinesi , kaynak ağzı açma makinesi , manyetik kaynak traktörü , kaynak ağzı açma makinası , osilasyonlu kaynak traktörü , osilatörlü kaynak traktörü , boru kaynak ağızı açma makinası , Boru kesme makinası , rüzgar kulesi imalatı , torç taşıyıcı , kaynak otomasyonu , kaynak mekanizasyonu ,  5 eksen boru kesme ,manyetik matkap , uzay çatı kesme ,  5 eksen cnc kesme , 4 eksen boru kesme , hidrolik delme makinası , köşe kaynak makinası , çatı boru kesme .

 

 

Bir Cevap Yazın

*

code