PROMOTECH LIZARD

 

Lizard-Multifunctional-LED-display-for-welding-programming

 

Lızard devamlı yuksek kaliteli kaynaklar elde edebilmek üzere tasarlanmış taşınabilir ve programlanabilir kaynak torcu taşıma arabasıdır.Sürtünmeli tahrik ve geri beslemeli kontrol devresi ile her pozisyonda sürüsş hızını sabitleyebilir. Lizard, kaynak damla geometrisine tam uygunluğa imkan verir. Böylece kaynak maliyetini ve dolgu teli kullanımınızı azaltır. Lizard devamlı veya dikiş kaynak modlarına programlanabilir, kullanışlı iki fonksiyon düğmesi ile seçilmiş örnek kaynak modları ve parametreleri, örneğin ark boyu ,kaynak aralığı,geri doldurma, krater dolgusuna ve diğerlerine imkan verir.Lizard tam hızda kaynak dikişleri arasında en ideal kaynak zamanını korur.Kullanım alanları  treyler imalatı,kamyon damperleri,yakıt tankları,su depolama tankları,tersaneler,dikiş kaynağı ve devamlı köşe kaynakları gerektiren işlemlerdir.

Lizard’ın en önemli opsiyonel özelliği osilasyon bağlantısı ile salınım kaynağı elde edebilmesidir.Cihaz bağlantıyı otomatik olarak tanır ve uygun işletim moduna göre haraket eder.Torç osilatörü Lizardın fonksiyonlarını çok zor pozisyonlarda kullanabilmesine ve kaynak yapabilmesine imkan sağlar.

Kompakt, hafif tasarımlı dayanıklı aluminyum döküm gövdeye sahiptir.115-230 volt ,50-60 Hz ile çalışır.Mıknatıslama kolu kolay kurulum ve iş parçalarına adapte edilmeyi ve ayarlamayı kolaylaştırır.Isı koruyucu silikon tekerlere sahiptir.Kolay torç bağlama mekanizması ile değişik tip  MIG, MAG, torçlarını 16-22 mm çaplarında standart olarak, 35 mm ‘ye kadar opsiyonel olarak kullanılabilir.

https://www.promotechturkey.com/

Lizard_english (1)